• Реле напруги ZUBR 3F (трифазне)

Реле напряжения, ZUBR 3F. Купить, оптовые цены, заказ на сайте. Самовывоз ул. Линейная 15

Реле напруги ZUBR 3F (трифазне)

881.0 грн.
  • Виробник: ZUBR
  • Модель: 3F
  • Наявність: 1

Трьохфазне реле напруженняПотрібно нанести навантаження ZUBR 3F для захищених виробів і виробничих виробів (в тому численні трехфазних електричних при..

Трьохфазне реле напруження

Потрібно нанести навантаження ZUBR 3F для захищених виробів і виробничих виробів (в тому численні трехфазних електричних приладів) від попередніх пропозицій. Реле діє за принципом відстеження: при наступних аварийних ситуаціях оно відключає напругу.

Пристрій контролює тривалість фазу і відключає напругу при возникновении їх асиметричних показників. Час відключення навантажень при цьому можна регулювати.

Для нормальної роботи достатньо однієї фази та нулі, завдяки цьому спрацьовувати реле може бути використане як полноценна однофазна захист. Без нуля реле напруження роботи не буде.

Для управління трехфазним обладнанням необхідно застосовувати контакт.

Ефективний контроль і показ

У меню ви можете відключити контроль порядок чередування, а також перекос фаз, окремо. Так само можливо включити контроль відсутності фаз (доступно лише при відключеному перекосі). У попередній версії реле відсутня фаза не вважається помилковою для використання в однофазному режимі. 

Запись аваріальних ситуацій у енергонезалежності пам’яті здійснюється за їх пріоритетом. Наприклад, якщо в мережах одночасно трапляється скачок наведення і перекос фазу, то в пам’яті записується більш важливіша подія - перекос фаз.

Затримка включення

Подача навантаження здійснюється після закінчення затримки включення. Ви можете налаштовувати її тривалість від 3 до 600 с, в залежності від типу підключених пристроїв. За умовчанням встановлена ​​модель затримки, яка враховує тривалість аварійної ситуації, дозволяючи швидше відновити роботу обладнання. Але ви можете активувати модель затримки, яка починає відлік лише після закінчення аварійної ситуації.

Професійна модель виключення

Активуйте професійну модель виключення навантаження, яка допоможе уникнути частого відключення обладнання. Вимкнення навантаження не буде відбуватися при безпечних за значенням і тривалістю відхиленнях напруги від норми.

Зручність у користуванні

Реле починає відображати на цифровому екрані поточна напруга кожної з фаз відразу після включення. Якщо напруга знаходиться в встановлених межах, пристрій включить подачу навантаження, про що буде сигналізувати червоний індикатор. Управління реле здійснюється всього трьома кнопками.

Простий монтаж

Реле встановлюється в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. Якщо існує ймовірність потрапляння води на пристрій або в приміщенні підвищений рівень вологості, тоді шафа повинен відповідати класу захисту ІР55 по ГОСТ 14254.

Категорія продукції: Реле напруги
Струм, А: 5
Потужність, ВА: 1 000 - 3 500
Спосіб монтажу: На DIN-рейку
Кількість фаз: 3 ф. (230/380 Вольт)
Термозахист: НетTrueRMS: Є
Проф. затримка відключення: Є
Нижня межа напруги: 120-210 В
Верхня межа напруги: 220-280 В
Номінальна потужність навантаження: 1 000 ВА
Час відключення навантаження при зниженні напруги: не більше 1 с (> 120 В), не більше 0,04 с (<120 В)
Час відключення навантаження при перевищенні напруги: не більше 0,04 с
Час затримки включення навантаження: 3-600 з
Перекіс (асиметрія) фаз: 10-80 В
Час відключення при перекосі фаз: 0-30 з
Напруга живлення: 100-420 В
Споживання струму: не більше 10 мА
Маса: 0,15 кг ± 10%
Габаритні розміри (Ш х В х Г): 54 х 90 х 66 мм
Кількість комбінацій під навантаженням, не менше: 100 000 циклів
Кількість комбінацій без навантаження, не менше: 20 000 000 циклів
Ступінь захисту по ГОСТ 14254: IP20
Комплект поставки: реле, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, технічний паспорт, інструкція, пакувальна коробка