• Кабель АВВГ 2х6

Кабель АВВГ по самой низкой цене, с доставкой город Сумы. Купить кабель в городе Сумы АВВГ 2х2.5, 2х4, 2х6, 2х10 (ТУ)

Кабель АВВГ 2х6

0.0 грн.
  • Виробник: Україна
  • Модель: АВВГ-2-6
  • Наявність: 103

Кабель АВВГ 2х6Застосування:Кабель АВВГ - розрахований на застосування в силових  освітлювальних мережах змінної напруги до 1000V частотою 50 HZ...

Кабель АВВГ 2х6

Застосування:

Кабель АВВГ - розрахований на застосування в силових  освітлювальних мережах змінної напруги до 1000V частотою 50 HZ. Цим алюмінієвим електрокабелем живлять силові установки, щити, стаціонарні машини, верстати, механізми та світильники. Застосовується для нерухомого прокладання в лотках, кабель-каналах, металорукавах, гофротрубах, кабельних естакадах, металевих і пластикових технічних трубах, пустотілих блоках і балках будівельних конструкцій - в пучках чи одинарному укладенні. Не стійкий до вібрацій і деформацій. 

Конструкція

Жила: Алюмінієва (однодротова)

Ізоляція і зовнішня оболонка: Полівінілхлоридний пластикат (ПВХ);


АВВГ: Кабель з алюмінієвими жилами (ож) або багатодротовими жилами, ізольованими полівініл-хлоридних пластикатом И40-13А, скрученими між собою, в загальній полівінілхлоридної оболонці О-40.

Кабелі призначені для передачі і розподілу електричної енергії в стаціонарних установках на номінальну напругу 0,66 кВ та 1 кв частоти 50 Гц. Прокладка і експлуатація - на повітрі при відсутності небезпеки механічних пошкоджень, а також в грунті (у траншеях) з низькою корозійною активністю без впливу розтягуючих зусиль.