• Кабель АВВГ 3х4

Кабель АВВГ по самой низкой цене, с доставкой город Сумы. Купить кабель в городе Сумы АВВГ 3х2.5, 3х4, 3х6, 3х10 (ТУ)

Кабель АВВГ 3х4

8.9 грн.
  • Виробник: Україна
  • Модель: АВВГ 3х4
  • Наявність: Є в наявності

Кабель АВВГ 3х4Застосування:Кабель АВВГ - розрахований на застосування в силових освітлювальних мережах змінної напруги до 1000V частотою 50 HZ. Цим а..

Кабель АВВГ 3х4

Застосування:
Кабель АВВГ - розрахований на застосування в силових освітлювальних мережах змінної напруги до 1000V частотою 50 HZ. Цим алюмінієвим електрокабелем живлять силові установки, щити, стаціонарні машини, верстати, механізми та світильники. Застосовується для нерухомого прокладання в лотках, кабель-каналах, металорукавах, гофротрубах, кабельних естакадах, металевих і пластикових технічних трубах, пустотілих блоках і балках будівельних конструкцій - в пучках чи одинарному укладенні. Не стійкий до вібрацій і деформацій.
Конструкція
Жила: Алюмінієва (однодротова)
Ізоляція і зовнішня оболонка: Полівінілхлоридний пластикат (ПВХ);

Основні технічні характеристики:

Марка кабелю: Контрольні.

Струмопровідна жила: Алюмінієва.

Кількість жил, шт: 3 (три).

ВВГ 3х4 діаметр зовнішній, зовнішній: 12,5 мм.

Тип жили кабелю: сплетений (монолітна).

Поперечний переріз жили: 4,0 мм2.

Одиниця виміру: 1 метр (погонний).

Ізоляція жив / ізоляція кабелю:

ПВХ пластикат / ПВХ оболонка.

Кабель АВВГ 3х4 вага 1км складає: 150,0 кг.

Орієнтовна струмовий навантаження на фазу: 27 Ампер (при відкритому прокладанні).

Виробник: Україна.

Кабель АВВГ 3 х 4 - розрахований на застосування в силових і освітлювальних мережах номінального змінної напруги 660 - 1000 Вольт і частотою 50 Герц. Цим алюмініевим електрокабелем живиляться силові збірки, щити, стаціонарні машини, верстати, механізми, електричні установки та світильники.

Застосовується для нерухомої стаціонарної прокладки в лотках, кабель-каналах, металлорукавах, гофротруби, кабельних естакадах, сталевих і пластикових технічних трубах, пустотілих каналах, блоках і балках будівельних конструкцій, як в пучках, так і при одинарної прокладці. Боїться не тільки механічного впливу, а й сильних розтягувань.

Алюмінієвий кабель АВВГ 3х4 | Провід АВВГ 3 * 4 монолітний | багатодротяний | силовий може бути прокладений на відкритому повітрі, в широкому діапазоні температури навколишнього середовища, яка може досягати значень від - 40 С до + 50С. Не рекомендується, монтаж і прокладка на відкритому повітрі при температурах нижче - 20С, так як пластичність ізоляції різко знижується, що призводить до тріщин в ній при вигинах і навіть при змотуванні з барабанів.