• Кабель АВВГ 4х16

Купить кабель в городе Сумы, по самым низким ценам АВВГ, ВВГнг 4х2.5, 4х10, 4х16, 4х6, 4х50, Оптовые цены, опт, мелкий опт, крупный опт, розница. Самовывоз

Кабель АВВГ 4х16

0.0 грн.
  • Виробник: Україна
  • Модель: АВВГ-4-16
  • Наявність: 55

Кабель АВВГ 4х16Застосування:Кабель АВВГ - розрахований на застосування в силових освітлювальних мережах змінної напруги до 1000V частотою 50 HZ. Цим ..

Кабель АВВГ 4х16
Застосування:
Кабель АВВГ - розрахований на застосування в силових освітлювальних мережах змінної напруги до 1000V частотою 50 HZ. Цим алюмінієвим електрокабелем живлять силові установки, щити, стаціонарні машини, верстати, механізми та світильники. Застосовується для нерухомого прокладання в лотках, кабель-каналах, металорукавах, гофротрубах, кабельних естакадах, металевих і пластикових технічних трубах, пустотілих блоках і балках будівельних конструкцій - в пучках чи одинарному укладенні. Не стійкий до вібрацій і деформацій.
Забезпечує передачу і розподіл електроенергії в фіксованих установках з номінальною напругою 660 В і 1000 В і частотою 50 Гц. Прокладається в приміщеннях з сухим і вологим повітрям, на кабельних естакадах, в блоках, в тому числі на відкритому повітрі. Не слід прокладати в траншеях.
Конструкція
Жила: Алюмінієва (однодротова)
Ізоляція і зовнішня оболонка: Полівінілхлоридний пластикат (ПВХ);
Технічні характеристики
Кількість жил: 4
Перетин, мм²: 16
Матеріал жили: Алюміній
Оболонка: ПВХ пластикат
Ізоляція: полівінілхлоридний пластикат ПВХ
Температура експлуатації: від -50 ° С до +50 ° С
Термін служби: не менше 30 років
Кількість жил 4 Перетин жили, мм² 16 Тип (маркування) АВВГ (звичайний) Призначення Зовнішня прокладка Форма провідника Кругла Тип провідника Кабель Матеріал струмопровідної жили Алюміній Характеристика жили 1 клас (монолітна) Маркування АВВГ Матеріал оболонки ПВХ.