• Кабель АВВГ 4х50

Купить кабель в городе Сумы, по самым низким ценам АВВГ, ВВГнг 4х2.5, 4х10, 4х16, 4х6, 4х50, Оптовые цены, опт, мелкий опт, крупный опт, розница г. Сумы ул. Линейная 15

Кабель АВВГ 4х50

0.0 грн.
  • Виробник: Україна
  • Модель: АВВГ-4-50
  • Наявність: Під замовлення

Кабель АВВГ 4х50Застосування:Кабель АВВГ - розрахований на застосування в силових освітлювальних мережах змінної напруги до 1000V частотою 50 HZ. Цим ..

Кабель АВВГ 4х50
Застосування:
Кабель АВВГ - розрахований на застосування в силових освітлювальних мережах змінної напруги до 1000V частотою 50 HZ. Цим алюмінієвим електрокабелем живлять силові установки, щити, стаціонарні машини, верстати, механізми та світильники. Застосовується для нерухомого прокладання в лотках, кабель-каналах, металорукавах, гофротрубах, кабельних естакадах, металевих і пластикових технічних трубах, пустотілих блоках і балках будівельних конструкцій - в пучках чи одинарному укладенні. Не стійкий до вібрацій і деформацій.
Забезпечує передачу і розподіл електроенергії в фіксованих установках з номінальною напругою 660 В і 1000 В і частотою 50 Гц. Прокладається в приміщеннях з сухим і вологим повітрям, на кабельних естакадах, в блоках, в тому числі на відкритому повітрі. Не слід прокладати в траншеях.
Конструкція
Жила: Алюмінієва (однодротова)
Ізоляція і зовнішня оболонка: Полівінілхлоридний пластикат (ПВХ);
Технічні характеристики
Кількість жил: 4
Перетин, мм²: 50
Матеріал жили: Алюміній
Оболонка: ПВХ пластикат
Ізоляція: полівінілхлоридний пластикат ПВХ
Температура експлуатації: від -50 ° С до +50 ° С
Термін служби: не менше 30 років
Кількість жил 4 Перетин жили, мм² 50 Тип (маркування) АВВГ (звичайний) Призначення Зовнішня прокладка Форма провідника Кругла Тип провідника Кабель Матеріал струмопровідної жили Алюміній Характеристика жили 1 клас (монолітна) Маркування АВВГ Матеріал оболонки ПВХ.