• Заглушка Schneider Asfora, алюміній EPH5600161

Купить в Сумах, заглушка Schneider ASFORА, біла, алюминий, EPH5600121

Заглушка Schneider Asfora, алюміній EPH5600161

68.3 грн.
  • Виробник: Schneider Electric
  • Модель: EPH5600161
  • Наявність: Під замовлення

Заглушка ASFORA, алюміній EPH5600161Вибір Asfora - оптимальне поєднання ціни та якості. Простий і елегантний дизайн виробів буде ідеально поєднуватися..

Заглушка ASFORA, алюміній EPH5600161

Вибір Asfora - оптимальне поєднання ціни та якості. Простий і елегантний дизайн виробів буде ідеально поєднуватися з будь-яким інтер'єром. Сучасний стиль, висока якість, естетичний зовнішній вигляд - все об'єднано в одній серії.  Високоякісне покриття не піддається впливу ультрафіолету і навіть під прямими сонячними променями колір виробів залишається як новий роками. 

Механізм заглушки продається без настановної рамки, яка не входить до комплекту. Лицьова панель йде в комплекті з механізмом. Заглушка використовуються для закриття вільних отворів в рамках. Корпус заглушки виготовлений з ударостійкого негорючого полімеру.
 Зовнішня накладка стійка до дії ультрафіолету. Монтаж заглушки в підрозетник здійснюється за допомогою супорта на шурупах або розпірних лапках.
 Конструкція дозволяє гарне прилягання механізму, навіть при трохи нерівній стіні. Лапки і супорт йдуть в комплекті з заглушкою. Супорт виконаний з нержавіючої сталі, стійкий до іржі і механічних навантажень. Зверху на механізм замикається декоративна рамка
 
Технічні характеристики:
Артикул: EPH5600161
ШтрихКод: ЦК000059918
Бренд: Schneider Electric
Тип: Аксесуари
Серія: Asfora
Тип аксесуара: Заглушка
Монтаж: Прихований