• Стабілізатор напруги СНИ3-45 кВА ел-механ. трифазний, IVS10-3-45000 IEK

Купить в Сумах Стабилизатор напряжения СНИ3-45 кВА эл-механ. трехфазный IEK, IVS10-3-45000 IEK. Купить в Сумах

Стабілізатор напруги СНИ3-45 кВА ел-механ. трифазний, IVS10-3-45000 IEK

55406.3 грн.

73875.0 грн.

  • Виробник: IEK
  • Модель: IVS10-3-45000
  • Наявність: Під замовлення

Стабілізатори напруги електромеханічного типу торгової марки IEK призначені для підтримки стабільного однофазного / трифазного напруги харчування нава..

Стабілізатори напруги електромеханічного типу торгової марки IEK призначені для підтримки стабільного однофазного / трифазного напруги харчування навантажень побутового і промислового призначення 220 B / 3x220 В, 50 Гц при відхиленнях напруги в широких межах за значенням і тривалості.

Застосовуються для стабілізації напруги при роботі з високочутливої ​​технікою на промислових об'єктах, в медичних організаціях, телекомунікаційних компаніях, в малоповерховому житловому будівництві, в житлово-комунальному господарстві. Дозволяють продовжити термін експлуатації систем освітлення, комп'ютерного обладнання та ін.

- Висока точність підтримки вихідної напруги в робочому діапазоні вхідної напруги - 220 В ± 3%
- Широкий діапазон робочого вхідної напруги:
для СНІ1 - 160 ÷ 250 В;
для СНІ3 - 160 ÷ 250 В фазное, 280 ÷ 430 В лінійне.
- Високий ККД 90
- Наявність чотирьох видів захистів: від понад струмів (перевантаження або короткого замикання), від підвищеного і зниженого вихідної напруги, від перегріву обмотки автотрансформатора.
- Стабілізатор не вносить спотворень в синусоїдальну форму вихідної напруги.
-Сучасне схемотехнічне рішення.
- Використання високоякісних захисних і комутаційних апаратів торгової марки IEK - автоматичних вимикачів серії ВА47-29, ВА47-100 і контакторів КМІ.
- Зручність монтажу, обслуговування і транспортування стабілізаторів за рахунок застосування вбудованих в корпус ергономічних ручок у малих габаритів стабілізаторів і коліс для переміщення у великих габаритів.
- Наявність в стандартній комплектації запасних частин - запобіжників і струмознімальних щіток автотрансформатора.
- Гарантійний термін обслуговування стабілізаторів напруги - 3 роки

- Відображення всіх режимів роботи: спрацьовування захисту, рівнів вхідних і вихідних фазних напруг. Дозволяє оптимально підібрати навантаження на стабілізатор.- Зручність монтажу та обслуговування стабілізатора.- Наявність термозахисту, яка забезпечується саме поворотним термо біметалічним датчиком.
- Покращена конструкція щіткотримача для запобігання перегріву контактного узла.- Наявність затримки включення для захисту апаратури від кидків напруги (холодильників, кондиціонерів і т.п.).
- Можливо подивитися рівні вхідного і вихідного напруг кожної з фаз.
- Використання високоякісних захисних і комутаційних апаратів торгової марки IEK - автоматичних вимикачів серії ВА47-29, ВА47-100 і контакторів КМІ.
- Двополюсні автоматичні вимикачі торгової марки IEK, встановлені в однофазних стабілізаторах напруги СНІ1, захищають фазний і нульовий провідники, що дозволяє підвищити рівень функціональної надійності та стабілізатора.
- В стабілізаторах напруги СНІ3 реалізована функція захисту від втрати фази, яка при виникненні даної аварійної ситуації відключає стабілізатор. Даний захист особливо важлива при харчуванні електродвигунів (холодильники, кондиціонери та ін.), Які при втраті фази виходять з ладу.
- Наявність в стандартній комплектації запасних частин - запобіжників і щіток автотрансформатора.

стабілізатор - 1 шт.
Інструкція з експлуатації. Паспорт - 1 шт.
запасні запобіжники (для моделей 0, 5; 1; 1,5 кВА) - 2 шт.
запасна щітка автотрансформатора - 1 шт.
пакувальна коробка - 1 шт.

Основні характеристики
Тип обладнання: Стабілізатор напруги
Тип стабілізатора: електромеханічний
Кількість фаз: однофазний
Кількість ступенів регулювання: 7
Потужність на 1 фазу (при 220В): 30 кВА
Ефективність (ККД):90
Вихідна напруга: 220 3 В
Час реакції: 1 сек (при зміні вхідної напруги на ± 10)
Кліматичне виконання: УХЛ4
Ступінь захисту: IP20