• Кабель ПВ 1 1

Кабель ПВ1 1 по самой низкой цене, с доставкой город Сумы. Купить кабель в городе Сумы ВВГнг, АВВГ 2х2.5, 2х4, 2х6, 2х10 (ТУ)

Кабель ПВ 1 1

5.0 грн.
  • Виробник: Україна
  • Модель: ПВ1-1
  • Наявність: 130

Кабель ПВ1 1Провід ПВ1 1 гост 22483, силовий, з мідної струмопровідної жилою.Залежно від класу, жила буває сплетений і багатопроволкової.клас 1 - для ..

Кабель ПВ1 1

Провід ПВ1 1 гост 22483, силовий, з мідної струмопровідної жилою.

Залежно від класу, жила буває сплетений і багатопроволкової.

клас 1 - для перетину від 0,5 до 10,0 мм 2 включно йде моножільних або сплетений.

клас 2 - для перетину від 16,0 до 95,0 мм 2 включно йде багатодротовими або багатожильним.

Ізоляція дроту - ПВХ пластикат.

Призначення товару:

Провід ПВ1 1 - розрахований на застосування в освітлювальних і силових електричних мережах номінального змінної напруги до 450Вольт (в електромережах 450- 750 Вольт і частотою до 400 Герц або при постійній напрузі до 1000 Вольт). Таким мідним електропроводів живиться силові щити і збірки, стаціонарні машини і механізми, верстати, електроконвектори, електричні установки, стабілізатори напруги, світильники та стаціонарне світлотехнічне обладнання.

Прокладається для нерухомого стаціонарного монтажу в лотках, металлорукавах, кабель-каналах, гофротруби, різних кабельних естакадах, сталевих і ПВХ пластикових і технічних трубах, пустотілих каналах, а так же блоках і балках різних будівельних конструкцій, не тільки в пучках, але і при одинарної прокладці. Провід ПВ1 0,75 не може бути піддано механічній дії і сильним розтягуванням. При прокладанні в землі, потрібно посилений захист в вигляді поліетиленової технічної труби або двуслойной гофротруби, призначеної для прокладання в ґрунті.

Не рекомендується, монтаж і прокладка на відкритому повітрі. Провід ПВ1 1 бажано прокладати, як під штукатуркою, так і в різних трубах, так як, його ПВХ ізоляція, не призначена для постійного використання під палючими променями сонця і на тріскучі морози. Купити провід ПВ1 1 можна, починаючи від одного погонного метра, а так само в бухтах по 100, 200, 500 і 1000 метрів. Великі перетину потрібної довжини, відпускаються на барабанах і в змотування.

Характеристики

Струмопровідна жила: Мідна.

Кількість жил, штук: 1 (одна).

ПВ1 1.0 діаметр зовнішній, зовнішній: 3,1 мм.

Тип жили проводу: клас 1, сплетений.

Поперечний переріз жили: 1,0 мм2.

Одиниця виміру: 1 метр (погонний).

Ізоляція жили: ПВХ пластикат.

Мідний дріт ПВ1 1 вага 1км складає: 18,0 кг.

Витримує струмовий навантаження на фазу (орієнтовно): 17 Ампер (за умови відкритої прокладки).

Виробник: Україна.

В наявності більше 1000 найменувань електротехнічної та кабельної продуції і світлодіодного освітлення за найнижчими цінами! Все дуже дешево! Не купуйте електроматеріали не відвідавши наш магазин, ми реально торгуємося і йдемо назустріч покупцю. З нами можна домовитися. Якщо Ви будівельник, дизайнер, постачальник або електрик, для Вас зробимо спецумови!