• Кабель ПВ1 6

Кабель ПВ1 6 по самой низкой цене, с доставкой город Сумы. Купить кабель в городе Сумы ВВГнг, АВВГ 2х2.5, 2х4, 2х6, 2х10 (ТУ)

Кабель ПВ1 6

27.0 грн.
  • Виробник: Україна
  • Модель: ПВ1-6
  • Наявність: 1

Кабель ПВ1 6Провід ПВ1 6 гост 22483, силовий, з мідної струмопровідної жилою.Залежно від класу, жила буває сплетений і багатопроволкової.клас 1 - для ..

Кабель ПВ1 6

Провід ПВ1 6 гост 22483, силовий, з мідної струмопровідної жилою.

Залежно від класу, жила буває сплетений і багатопроволкової.

клас 1 - для перетину від 0,5 до 10,0 мм 2 включно йде моножільних або сплетений.

клас 2 - для перетину від 16,0 до 95,0 мм 2 включно йде багатодротовими або багатожильним.

Ізоляція дроту - ПВХ пластикат.

Призначення товару:

Провід ПВ1 6 - розрахований на застосування в освітлювальних і силових електричних мережах номінального змінної напруги до 450 Вольт (в електромережах 450- 750 Вольт і частотою до 400 Герц або при постійній напрузі до 1000 Вольт). Таким мідним електропроводів живиться силові щити і збірки, стаціонарні машини і механізми, верстати, електроконвектори, електричні установки, стабілізатори напруги, світильники та стаціонарне світлотехнічне обладнання.

Прокладається для нерухомого стаціонарного монтажу в лотках, металлорукавах, кабель-каналах, гофротруби, різних кабельних естакадах, сталевих і ПВХ пластикових і технічних трубах, пустотілих каналах, а так же блоках і балках різних будівельних конструкцій, не тільки в пучках, але і при одинарної прокладці. Провід ПВ1 0,75 не може бути піддано механічній дії і сильним розтягуванням. При прокладанні в землі, потрібно посилений захист в вигляді поліетиленової технічної труби або двуслойной гофротруби, призначеної для прокладання в ґрунті.

Не рекомендується, монтаж і прокладка на відкритому повітрі. Провід ПВ1 1 бажано прокладати, як під штукатуркою, так і в різних трубах, так як, його ПВХ ізоляція, не призначена для постійного використання під палючими променями сонця і на тріскучі морози. Купити провід ПВ1 1 можна, починаючи від одного погонного метра, а так само в бухтах по 100, 200, 500 і 1000 метрів. Великі перетину потрібної довжини, відпускаються на барабанах і в змотування.

Характеристики

Як і вказує виробник, в проводі ПВ1 6 є 1 мідна жила.

Дана силова жила виготовлена ​​з міді першого класа гнучкості.

Жила однодротова, покрита ізоляційно-захисним шаром.

Ізоляційний покров виконаний з полівінілхлориду пластикату.

Скручування жили діаметральна, має праве напрям з кроком не більше 450мм.

ПВХ-пластикат виготовлений в різних кольорах.

Може бути суцільний колір, а також випускаються у варіанті, коли на ізоляції натурального кольору наноситься дві поздовжні смуги контрастного кольору.

Якщо провід буде використовуватися тільки для цілей заземлення, то колір його ізоляції, як правило, зелено-жовтий.

Технічні характеристики:

Кількість жил: 1

Матеріал жили: мідь

Ізоляція: ПВХ

Температура експлуатації: від -50 ° С до +70 ° С

Стійкість до горіння: при одиночній прокладці - провід не горить

Термін служби: 15 років 

В наявності більше 1000 найменувань електротехнічної та кабельної продуції і світлодіодного освітлення за найнижчими цінами! Все дуже дешево! Не купуйте електроматеріали не відвідавши наш магазин, ми реально торгуємося і йдемо назустріч покупцю. З нами можна домовитися. Якщо Ви будівельник, дизайнер, постачальник або електрик, для Вас зробимо спецумови!