• Провід ШВВП 2х4

Провод, Кабель ШВВП купить, по самой низкой цене, город Сумы, Суми, в Сумах, ШВВП 2х0, 5, ШВВП 2х0, 75, ШВВП 2х1, ШВВП 2х1, 5, ШВВП 2х2, 5, ШВВП 2х4, ШВВП 2х6, ШВВП 3х0, 75, ШВВП 3х1, ШВВП 3х1, 5, ШВВП 3х2, 5, ШВВП 3х4, ШВВП 3х6

Провід ШВВП 2х4

39.2 грн.
  • Виробник: Україна
  • Модель: ШВВП-2-4
  • Наявність: Під замовлення

Провід ШВВП 2х4Кабель, провід ШВВП 2х4 призначений для приєднання машин та приладів побутового і аналогічного застосування до мереж номінальною змінно..

Провід ШВВП 2х4

Кабель, провід ШВВП 2х4 призначений для приєднання машин та приладів побутового і аналогічного застосування до мереж номінальною змінною напругою до 380 В для систем 380/380 В.

Шнур - розрахований на гнучке застосування в освітлювальних і силових електричних ланцюгах з номінальною змінною напругою.

Цим мідним електрошнуром гнучко живляться електроконвектори, світильники, різні механізми, силові збірки і бокси, стаціонарні електромашини, розподільні щити, стабілізатори змінної напруги, верстати та обладнання, електричні установки.

Зручний для прокладки в штробах під мокру і суху штукатурку, для рухомої стаціонарної прокладки в кабельних естакадах, технічних поліетиленових трубах, пластикових лотках, кабель-каналах, сталевих металлорукавах і трубах, гофрованих трубах, пустотілих коробах під штукатуркою, блоках, балках будівельних конструкцій.

Можливе укладання не тільки в пучках, але так само і при одинарної прокладці.

Необхідно захистити кабель від будь-якого механічного впливу, не боїться скручувань і сильних згинів.

ПВХ оболонка дозволяє виробляти монтаж і прокладку на відкритому повітрі, при температурі навколишнього середовища, що знаходиться в діапазоні від - 20С / до / + 45С.

Для захисту від механічних пошкоджень і агресивного середовища, прокладку в землі шнура ШВВП 2х4 здійснювати тільки в спеціальній двошаровою гофрованої або поліетиленовою технічної трубах.

Основні технічні характеристики:

Діапазон темпери експлуатації шнура від мінус 40 ° С до плюс 40 ° С.

Діапазон темпери експлуатації шнура інших виконань від мінус 25 ° с до плюс 40 ° С. Мак. температура нагріву токопров. жили при експлуатації плюс 70 ° с.

Дані кабелі не пригода. горіння в одиночній прокладці, номінальні навантаження струму вказані.

довжина шнура становить не менше 50 метрів, термін експлуатації шнура ШВВП не менше 3-5 років.