• Провід ШВВП 2х2,5

Провод, Кабель ШВВП купить, по самой низкой цене, город Сумы, Суми, в Сумах, ШВВП 2х0, 5, ШВВП 2х0, 75, ШВВП 2х1, ШВВП 2х1, 5, ШВВП 2х2, 5, ШВВП 2х4, ШВВП 2х6, ШВВП 3х0, 75, ШВВП 3х1, ШВВП 3х1, 5, ШВВП 3х2, 5, ШВВП 3х4, ШВВП 3х6

Провід ШВВП 2х2,5

17.6 грн.
  • Виробник: Україна
  • Модель: ШВВП 2х2,5
  • Наявність: Є в наявності

Провід ШВВП 2х2,5Кабель, провід ШВВП 2х2,5 призначений для приєднання машин та приладів побутового і аналогічного застосування до мереж номінальною зм..

Провід ШВВП 2х2,5

Кабель, провід ШВВП 2х2,5 призначений для приєднання машин та приладів побутового і аналогічного застосування до мереж номінальною змінною напругою до 380 В для систем 380/380 В.

Шнур - розрахований на гнучке застосування в освітлювальних і силових електричних ланцюгах з номінальною змінною напругою.

Цим мідним електрошнуром гнучко живляться електроконвектори, світильники, різні механізми, силові збірки і бокси, стаціонарні електромашини, розподільні щити, стабілізатори змінної напруги, верстати та обладнання, електричні установки.

Зручний для прокладки в штробах під мокру і суху штукатурку, для рухомої стаціонарної прокладки в кабельних естакадах, технічних поліетиленових трубах, пластикових лотках, кабель-каналах, сталевих металлорукавах і трубах, гофрованих трубах, пустотілих коробах під штукатуркою, блоках, балках будівельних конструкцій.

Можливе укладання не тільки в пучках, але так само і при одинарної прокладці.

Необхідно захистити кабель від будь-якого механічного впливу, не боїться скручувань і сильних згинів.

ПВХ оболонка дозволяє виробляти монтаж і прокладку на відкритому повітрі, при температурі навколишнього середовища, що знаходиться в діапазоні від - 20С / до / + 45С.

Для захисту від механічних пошкоджень і агресивного середовища, прокладку в землі шнура ШВВП 2х2,5 здійснювати тільки в спеціальній двошаровою гофрованої або поліетиленовою технічної трубах.

Основні технічні характеристики:

Марка шнура: ШВВП.

Струмопровідна робоча жила: Мідна.

Кількість робочих жил, шт: 2 (дві).

ШВВП 2х2,5 розмір максимальний, поверхневий: 5,4х8,4мм

Тип жили: багатожильний.

Одиниця виміру: 1 метр (погонний).

Поперечний переріз жили становить: 2,5 мм2.

Ізоляція жил в шнурі: пластикат ПВХ синього, червоного і (заземлення) -

жовто-зеленого кольору.

Зовнішня ізоляція: ПВХ оболонка сірого, чорного або білого кольору.

Мідний шнур ШВВП 2х2,5 вага 1км складає :: 118,0 кг.

Орієнтовна струмовий навантаження на 1 фазу (орієнтовно): 27 Ампер

(Відкрита прокладка).

Виробник: Україна.