Купить реле напряжения, терморегулятор, Terneo SRZ red, Terneo mex. Реле ZUBR SR1 red. Купить в Сумах, Сумы, Суми. Заказ на сайте, оптовые цены

Терморегулятор Terneo SRZ red

728.3 грн.
  • Виробник: ZUBR
  • Модель: TerneoSRZred
  • Наявність: Під замовлення

Комфорт в управлінні з terneo srz redТерморегулятор призначений для керування інфрачервоними панелями, конвекторами та іншими опалювальними приладами,..

Комфорт в управлінні з terneo srz red

Терморегулятор призначений для керування інфрачервоними панелями, конвекторами та іншими опалювальними приладами, а також охолоджуючим обладнанням. Він забезпечує підтримку постійної температури в межах від 0 до 30 ° С, а її вимір здійснюється вбудованим датчиком.

Сучасний дизайн

Терморегулятор terneo srz red характеризується унікальним мінімалістичним дизайном. Його компактні розміри і сенсорні кнопки стануть елегантним доповненням до будь-якого інтер'єру. Пристрій виділяється червоною індикацією.

Корисні функції

Розраховуйте електроспоживання вашого обладнання за допомогою вбудованого лічильника часу роботи з навантаженням!

Також ви можете налаштувати час затримки увімкнення від 0,5 до 99 годин. Це дозволяє почати обігрів саме тоді, коли вам потрібно, при цьому ви економите на електроенергії, а не на комфорті.

Зручність в управлінні

Налаштування роботи терморегулятора виконується за допомогою сенсорних кнопок. Вони мають ефектний вигляд і служать довше. Наявність цифрового екрану спрощує навігацію в меню.

Точність вимірювання температури

Датчик температури знаходиться на корпусі терморегулятора. Ви можете відкоригувати значення відображається температури, враховуючи умови розташування терморегулятора і його внутрішнє нагрівання.

Проста установка

Для початку роботи досить просто вставити терморегулятор в розетку. Обігрівальний прилад підключається до терморегулятора аналогічно.

Безпека і надійність при використанні

Ви можете заблокувати кнопки управління, щоб випадково не змінити налаштування його роботи. Це особливо зручно, коли вдома є діти або пристрій встановлено в громадському місці.

Терморегулятор оснащений термозахистом. Якщо температура всередині корпусу підніметься вище 80 ° С, обігрів припиниться з міркувань безпеки. Відновлення роботи станеться після охолодження пристрою до 60 ° С і натискання на будь-яку з кнопок.

Для збільшення терміну служби терморегулятора, комутація навантаження реле здійснюється максимально близько до моменту переходу синусоїди напруги через нуль.

Технічні характеристики

Сфери застосування: Для інфрачервоних панелей і конвекторів, Для охолодження і вентиляції

Тип управління: Цифровий

Спосіб монтажу: В розетку

Максимальна сила струму, A: 16

Особливості: Вбудований таймер, Захист від дітей

Максимальна температура, ° C: +30

Максимальна потужність навантаження 3000 ВАНапряженіе харчування: 230 В ± 10%

Маса в повній комплектації: 0,124 кг ± 10%

Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості: чи не більше 6,2 мА

Споживання струму при 230 В в режимі сну: не більше 2,8 мА

Габаритні розміри (Ш х В х Г): 60 x 106 x 76 мм

Датчик температури: NTC терморезистор 10 кОм при 25 ° С (R10)

Кількість комутацій під навантаженням, не менше: 50 000 циклів

Кількість комутацій без навантаження, не менше: 20 000 000 циклів

Температурний гістерезис: 1 ° C

Ступінь захисту по ГОСТ 14254: ІР20

Комплект поставки: терморегулятор, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка