Купить реле напряжения, терморегулятор, Terneo, Terneo mex, Terneo pro. Реле ZUBR SR1 red. Купить в Сумах, Сумы, Суми. Заказ на сайте, оптовые цены

Терморегулятор напруги Terneo pro

1384.7 грн.
  • Виробник: ZUBR
  • Модель: Terneopro
  • Наявність: Під замовлення

Терморегулятор terneo proТерморегулятор terneo pro - максимум функцій для оптимального комфортуЗ терморегулятором terneo pro ви маєте можливість запро..

Терморегулятор terneo pro

Терморегулятор terneo pro - максимум функцій для оптимального комфорту

З терморегулятором terneo pro ви маєте можливість запрограмувати обігрів по тижневому графіку, окремо для буднів і вихідних. Встановлюйте до трьох інтервалів протягом доби, під час яких буде підтримуватися комфортна температура. Пристрій має вбудований датчик температури повітря, а в комплект цієї моделі додатково входить датчик температури підлоги. Терморегулятор terneo pro ідеально підійде для оптимального використання енергії і підтримки комфортних умов у вашому домі.

Унікальні функції

Якщо ви провітрюйте кімнату - навіщо даремно витрачати електроенергію? Терморегулятор здатний розпізнати, коли в кімнаті відкрито вікно, і на 30 хвилин вимкнути обігрів.

Увімкніть попереднього підігріву, щоб заздалегідь забезпечити комфортні умови в приміщенні при настанні «комфортної» температури. Терморегулятор здатний визначити середній час нагрівання з температури «економ» до «комфортної» і коригувати час попереднього включення навантаження.

Зручність в управлінні

Програмування терморегулятора здійснюється чотирма кнопками, а всі дані відображаються на інформативному екрані. Налаштовані вами параметри зберігаються в незалежній пам'яті.

Інтерфейс терморегулятора доступний українською, російською, англійською та німецькою мовами.

Виберіть потрібний режим роботи

Ви можете вибрати один з трьох основних режимів роботи:

«Таймер»: індивідуальний графік підігріву на цілий тиждень з можливістю вибору до трьох періодів комфортної температури протягом буднього дня;

«Ручний»: постійно підтримується виставлена ​​вами температура;

«Від'їзд»: встановлює час, коли вас не буде вдома, протягом якого буде підтримуватися задана температура «від'їзду».

Калібрування температури і статистика енергоспоживання

Внесіть дані про потужності підключеного обладнання для максимально точного підтримки температури в приміщенні. Це також дозволить терморегулятора ефективніше вести статистику енергоспоживання. Ви можете слідкувати за витратами електроенергії за 1, 7 або 30 діб, а також за весь час роботи. Це дозволить вам ефективніше встановлювати індивідуальні графіки нагрівання.

Легкий монтаж

Все необхідне для монтажу - вже в комплекті! Установка здійснюється в стандартний підрозетник діаметром 60 мм. У моделі з додатковим датчиком температури підлоги необхідно провести монтаж самого датчика. Для цього його вставляють в металлопластиковую трубку (діаметром 16 мм) і поміщають в підлогу, де знаходиться нагрівальний кабель.

Безпека в користуванні

Ви можете заблокувати кнопки управління терморегулятором, щоб ніхто випадково не змінив параметри його роботи. Пристрій також має захист від перегріву: якщо температура в ньому підвищитися до 85 ° С, він припинить нагрів, повідомивши вам про причини. Коли температура всередині корпусу знизиться до 75 ° С, терморегулятор продовжить свою роботу.

Максимальна сумісність

Ви можете застосовувати терморегулятор terneo pro з нагрівальними кабелями, плівками і датчиками (в тому числі цифровими) більшості виробників, які представлені на ринку.

Терморегулятор підтримує такі типи підключених датчиків статі: 4.7, 6.8, 10, 12, 15, 33, 47 кому при 25 ° C.

Технічні характеристики terneo pro

Сфери застосування: Для теплої підлоги, Для водяної теплої підлоги

Тип управління: Програмований

Спосіб монтажу: В підрозетник

Максимальна сила струму, A: 16О

собенности: Вбудований таймер, Захист від дітей

Максимальна потужність навантаження 3000 ВА

Напруга живлення: 230 В ± 10%

Маса в повній комплектації: 0,18 кг ± 10%

Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості: чи не більше 6,2 мА

Споживання струму при 230 В

в режимі сну: чи не більше 2,3 мА

Габаритні розміри (Ш х В х Г): 75 х 75 х 38 мм

Датчик температури: NTC терморезистор 10 кОм ± 5% при 25 ° С (R10)

Довжина з'єднувального проводу датчика: 3 м

Кількість комутацій під навантаженням, не менше: 50 000 циклів

Кількість комутацій без навантаження, не менше: 20 000 000 циклів

Температурний гістерезис: 1 ° С

Ступінь захисту по ГОСТ 14254: ІР20

Комплект поставки: терморегулятор, декоративна рамка, датчик температури з з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка

Температурний гістерезис статі: 1-10 ° СПредели регулювання (повітря): 5 ... 35 ° С

Межі регулювання (пол): 5 ... 60 ° С