Купить реле напряжения, терморегулятор, terneo sx сл.к., Terneo SRZ red, Terneo mex. Реле ZUBR SR1 red. Купить в Сумах, Сумы, Суми. Заказ на сайте, оптовые цены

Терморегулятор Terneo sx сл. к.

1575.0 грн.
  • Виробник: ZUBR
  • Модель: Terneosx
  • Наявність: Під замовлення

 Терморегулятор Terneo sx слонова кістка:  елегантне поєднання передових технологій для вашого комфортуТерморегулятор terneo sx призначений ..

 Терморегулятор Terneo sx слонова кістка:  елегантне поєднання передових технологій для вашого комфорту

Терморегулятор terneo sx призначений для програмованого через Wi-Fi управління теплою підлогою. Відмінною рисою цієї моделі є нейтральний і лаконічний дизайн корпусу, який підійде до будь-якого інтер'єру. Налаштування графіків нагрівання (до 16 періодів на день) здійснюється через Android або iOS додаток для смартфонів, а також за допомогою сервісу my.terneo.ua. Ви можете запрограмувати оптимальний графік роботи терморегулятора для бездоганного комфорту і максимальної економії електрики.

Налаштування температури обігріву здійснюється в діапазоні від 5 до 45 ° С, а дані про температуру надходять від датчика, розміщеного в підлогу.

Застосування в конструкції сенсорних кнопок, які є більш довговічними, ніж звичайні, дозволяє продовжити термін експлуатації пристрою.

Графіки енергоспоживання в «хмарі»

Після підключення терморегулятора до Wi-Fi мережі в ваш профіль в «хмарі» збирається статистика нагріву і енергоспоживання. Якщо зв'язок з обліковим записом тимчасово відсутня, дані про нагріванні будуть зберігатися в пам'яті терморегулятора. Після відновлення зв'язку з сервером відбудеться повторна синхронізація даних.

Ви можете переглядати графіки температури і енергоспоживання за день, місяць і рік в кВт-годинах. Аналізуючи динаміку і цифри за окремі проміжки часу, ви можете оптимізувати розклад обігріву для максимальної економії електрики.

Простий монтаж

Комплект поставки містить все необхідне для монтажу: терморегулятор, декоративну рамку і датчик температури з з'єднувальним проводом. Установка терморегулятора здійснюється в стандартний підрозетник діаметром 60 мм. Монтаж пристрою повинен відбуватися в місці, де немає ймовірності попадання води на його корпус.

Процес підключення терморегулятора до Wi-Fi мережі дуже простий і зазвичай займає не більше 5 хвилин. Все, що для цього необхідно - ретельно виконувати кроки, зазначені в інструкції.

Безпека понад усе

Ви можете заблокувати кнопки терморегулятора, щоб ніхто випадково не змінив його налаштування (наприклад, якщо у вас вдома є діти або пристрій встановлено в громадському місці). Також доступна блокування змін у налаштуваннях з «хмари», при цьому на сервер будуть продовжувати відправлятися дані про нагріванні.

Щоб підвищити безпеку при використанні терморегулятора, ми оснастили його термозащитой. Якщо температура всередині корпусу підніметься до 80 ° С, обігрів зупиниться, а після зниження температури до 75 ° С - автоматично відновиться.

Універсальний терморегулятор

Ви можете застосовувати терморегулятор terneo sx з нагрівальними кабелями, плівками, аналоговими (R10) і цифровими (D18) датчиками більшості виробників, які представлені на ринку.

Терморегулятор підтримує такі типи підключених датчиків статі: 4.7, 6.8, 10, 12, 15, 33, 47 кому при 25 ° C.

Технічні характеристики

Сфери застосування: Для теплої підлоги, Для водяної теплої підлоги

Тип управління: Wi-Fi

Спосіб монтажу: В підрозетник

Максимальна сила струму, A: 16

Особливості: Захист від дітей, Віддалений доступ (wi-fi)

Мінімальна температура, ° C: +5

Максимальна температура, ° C: +45

Максимальна потужність навантаження 3000 ВА

Напруга живлення: 230 В ± 10%

Маса в повній комплектації: 0,18 кг ± 10%

Габаритні розміри (Ш х В х Г): 75 х 75 х 35 мм

Датчик температури: NTC терморезистор 10 кОм ± 5% при 25 ° С (R10)

Довжина з'єднувального проводу датчика: 3 м

Кількість комутацій під навантаженням, не менше: 50 000 циклів

Кількість комутацій без навантаження, не менше: 20 000 000 циклів

Температурний гістерезис: 0,5 ... 10 ° С

Діапазон вимірюваних температур: -28 ... + 75 ° С

Ступінь захисту по ГОСТ 14254: ІР 20

Комплект поставки: терморегулятор, декоративна рамка, датчик температури з з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка

Стандарт бездротової мережі (Wi-Fi): 802.11 b / g / n

Вихідна потужність Wi-Fi: +20 dBm

Мінімальна рекомендована швидкість

Інтернет-з'єднання: 128 кбіт / с

Робочий частотний діапазон: 2400-2483,5 МГц

Мінімальний Інтернет-трафік: 20-30 МБ / міс.