• Кабель ВВГнг 2х1,5

Купить кабель в городе Сумы, по самым низким ценам ВВГнг 2х1.5, 2х2, 5, 2х4, 2х6, Оптовые цены, крупный опт, самовывоз г. Сумы ул. Линейная 15

Кабель ВВГнг 2х1,5

16.2 грн.
  • Виробник: Україна
  • Модель: ВВГнг-2-1-5
  • Наявність: 382

Кабель ВВГ-П нг - мідний силовий кабель з ізоляцією і загальною оболонкою з полівінілхлоридного пластикату зниженої горючості.- Приставка «НГ» - позна..

Кабель ВВГ-П нг - мідний силовий кабель з ізоляцією і загальною оболонкою з полівінілхлоридного пластикату зниженої горючості.

- Приставка «НГ» - позначає, що кабель не підтримує горіння. При виникненні аварійної ситуації, кабель ВВГнг НЕ поширює вогонь.

- Приставка «П» - плоский.

- Кабель призначений для прокладки в сухих і вологих виробничих приміщеннях, на естакадах, в блоках, а також для прокладки на відкритому повітрі, в умовах, де потрібна нерозповсюдження горіння кабелів при прокладці в пучках.

Кабель ВВГнг 2х1.5 - силовий кaбель з 2-ма мідними жілaмі поперечним перерізом 1.5 мм2 в полівінілхлоридної ізоляції, яке не підтримує горіння, в ПВХ оболонці. Має захист від ультрафіолету і не підтримує горіння. Жили укладені паралельно в одній площині. Кабель ВВГ має округлу форму

Кількість жил, шт. 2

Перетин жили, кв. мм 1,5

Струмовий навантаження на 1 жилу, А 24

Потужність в 1 фазної мережі (U = 220V), кВт 5,3

Граничний струм односекундного КЗ, А 170

Електричний опір жили, Ом / км 12,1

Жила мідна кругла монолітна

ізоляція ПВХ

Оболонка полівінілхлорид зниженої горючості

Застосування прокладка стаціонарна електропроводка

Max зовнішній діаметр (d), мм 7,5

Min радіус вигину 7.5 · d

Максимальна напруга, В ~ ≤660

Частота ~ струму, Гц 50

Кліматичне виконання, категорія розміщення УХЛ1