• Кабель ВВГнг 2х6

Купить кабель в городе Сумы, по самым низким ценам ВВГнг 2х1.5, 2х2, 5, 2х4, 2х6, . Оптовые цены, крупный опт, самовывоз г. Сумы ул. Линейная 15

Кабель ВВГнг 2х6

59.1 грн.
  • Виробник: Україна
  • Модель: ВВГнг-2-6
  • Наявність: Під замовлення

Кабель ВВГ-П нг - мідний силовий кабель з ізоляцією і загальною оболонкою з полівінілхлоридного пластикату зниженої горючості.- Приставка «НГ» - позна..

Кабель ВВГ-П нг - мідний силовий кабель з ізоляцією і загальною оболонкою з полівінілхлоридного пластикату зниженої горючості.

- Приставка «НГ» - позначає, що кабель не підтримує горіння. При виникненні аварійної ситуації, кабель ВВГнг НЕ поширює вогонь.

- Приставка «П» - плоский.

- Кабель призначений для прокладки в сухих і вологих виробничих приміщеннях, на естакадах, в блоках, а також для прокладки на відкритому повітрі, в умовах, де потрібна нерозповсюдження горіння кабелів при прокладці в пучках.

Кабель ВВГнг 2х6 - силовий кaбель з 2-ма мідними жілaмі поперечним перерізом 6 мм2 в полівінілхлоридної ізоляції, яке не підтримує горіння, в ПВХ оболонці. Має захист від ультрафіолету і не підтримує горіння. Жили укладені паралельно в одній площині. Кабель ВВГ має округлу форму


Кількість жил, шт. 2

Перетин жили, кв. мм 6

Струмовий навантаження на 1 жилу, А 30

Потужність в 1 фазної мережі (U = 220V), кВт 6,6

Електричний опір жили, Ом / км 3,3

Жила мідна кругла багатодротяна

ізоляція ПВХ

Оболонка шланговий ПВХ пластикат

Застосування прокладка стаціонарна рухливе приєднання

Max зовнішній діаметр (d), мм 12,5

Min радіус вигину 5 · d

Максимальна напруга, В ~ ≤380

Частота ~ струму, Гц 50

Кліматичне виконання, категорія розміщення У3