• Кабель ВВГнг 5х2,5

Купить кабель в городе Сумы, по самым низким ценам ВВГнг 5х1.5, 5х2, 5, 5х4, 5х6, 5х10

Кабель ВВГнг 5х2,5

61.2 грн.
  • Виробник: Україна
  • Модель: ВВГнг-5-2-5
  • Наявність: 91

Кабель ВВГнг 5х2,5Кабель ВВГ-П нг - мідний силовий кабель з ізоляцією і загальною оболонкою з полівінілхлоридного пластикату зниженої горючості.- Прис..

Кабель ВВГнг 5х2,5

Кабель ВВГ-П нг - мідний силовий кабель з ізоляцією і загальною оболонкою з полівінілхлоридного пластикату зниженої горючості.

- Приставка «НГ» - позначає, що кабель не підтримує горіння. При виникненні аварійної ситуації, кабель ВВГнг НЕ поширює вогонь.

- Приставка «П» - плоский.

Технічні характеристики кабелю КВВГнг 5х2,5

Кабель ВВГ 5х2,5 гост 16442-80, силовий, з мідними струмопровідними жилами, сплетений або багатодротовими, з круглою або секторною формою; 1 або 2 класу.

Ізоляція жил - різний за кольором ПВХ пластикат, ізоляція кабелю - ПВХ оболонка чорного кольору.

Кабель ВВГ 5х2,5 - розрахований на застосування в силових і освітлювальних мережах, номінального змінної напруги 660 - 1000 Вольт і частотою 50 Герц. Цим мідним електричним кабелем живиляться силові збірки, поверхові розподільні щити, стаціонарно підключені машини, верстати і механізми, також електричні установки, світильники і світлотехнічне обладнання.

Застосовується для нерухомої стаціонарної прокладки в лотках, кабель-каналах, металлорукавах, гофротруби, кабельних естакадах, сталевих і пластикових технічних трубах, пустотілих каналах, блоках і балках будівельних конструкцій, як в пучках, так і при одинарної прокладці. Кабель ВВГ 5х2,5 не підтримує горіння при одиночній прокладці. Боїться не тільки механічного впливу, а й сильних розтягувань.

Кабель ВВГ 5х2,5 може бути прокладений на відкритому повітрі, в широкому діапазоні температури навколишнього середовища, яка може досягати значень від - 40С до + 50С. Не рекомендується проводити монтаж і прокладку на відкритому повітрі, при температурах нижче - 18С, так як на морозі, пластичність ізоляції різко знижується, що призводить до тріщин в ній, при вигинах і навіть при змотуванні з барабанів, під час монтажу та укладання в траншеї.

Струм короткого замикання ВВГ 5х2,5

Допустимий струм односекундного короткого замикання ВВГ 5 х 2,5: 0,27 кА (кілоампер)

При тривалості короткого замикання, що відрізняється від 1 секунди, значення дорівнюватиме 0.18 * K, де: K = 1 / √r, r - тривалість короткого замикання в секундах.

Максимальна тривалість короткого замикання не повинна перевищувати 5 секунд.

Розшифровка маркування КВВГнг (А) 5 х 2.5

К - контрольний кабель.

В - ізоляція з ПВХ пластикату.

В - оболонка з ПВХ пластикату.

Г - не має броньованого покриву.

нг - знижена пожежна небезпека (не горючий)

(А) - індекс пожежної безпеки, означає сто кабель не поширює горіння при прокладці в пучках.

5 - кількість мідних жил.

2,5 - перетин жил в квадратних міліметрах.

Конструкція контрольного кабелю КВВГнг 5 х 2,5

1) Жила - мідна однодротяна першого класу по ГОСТ 22483-77.

2) Ізоляція - з негорючого ПВХ пластикату різного забарвлення, або прономеровани жили.

3) Заповнення - з ПВХ пластикату зниженої пожежної небезпеки.

4) Оболонка - з пожежобезпечного ПВХ пластикату.

Застосування кабелю КВВГнг 5 х 2,5

Кабель контрольний негорючий КВВГнг 5 х 2,5 призначений для нерухомого приєднання до електричних приладів напругою до 660 Вольт змінного струму частотою до 100 Герц.

КВВГнг 5 х 2.5 прокладають в каналах, тунелях, в умовах агресивного середовища, на відкритому повітрі, допускається прокладка в землі за умови захисту місць виходу кабелю на поверхню