• Кабель ВВГнг 5х4

Купить кабель в городе Сумы, по самым низким ценам ВВГнг 5х1.5, 5х2, 5, 5х4, 5х6, 5х10. Купить кабель по самым низким ценам. Самовывоз, доставка, г. Сумы ул. Линейная 15

Кабель ВВГнг 5х4

100.1 грн.
  • Виробник: Україна
  • Модель: ВВГнг-5-4
  • Наявність: 32

Кабель ВВГнг 5х4Кабель ВВГ-П нг - мідний силовий кабель з ізоляцією і загальною оболонкою з полівінілхлоридного пластикату зниженої горючості.- Приста..

Кабель ВВГнг 5х4

Кабель ВВГ-П нг - мідний силовий кабель з ізоляцією і загальною оболонкою з полівінілхлоридного пластикату зниженої горючості.

- Приставка «НГ» - позначає, що кабель не підтримує горіння. При виникненні аварійної ситуації, кабель ВВГнг НЕ поширює вогонь.

- Приставка «П» - плоский.

Технічні характеристики кабелю ВВГнг 5х4

-Діаметр перетину кабелю ВВГ 5 х 4: 11,9 мм ².

· Ізоляційне опір (R) на 1000 метрів - 10 Мом.

· Вага 1000 м кабелю: 270 кг.

Ізоляція жил - різний за кольором ПВХ пластикат, ізоляція кабелю - ПВХ оболонка чорного кольору.

Кабель ВВГ 5х4 - розрахований на застосування в силових і освітлювальних мережах, номінального змінної напруги 660 - 1000 Вольт і частотою 50 Герц. Цим мідним електричним кабелем живиляться силові збірки, поверхові розподільні щити, стаціонарно підключені машини, верстати і механізми, також електричні установки, світильники і світлотехнічне обладнання.

Застосовується для нерухомої стаціонарної прокладки в лотках, кабель-каналах, металлорукавах, гофротруби, кабельних естакадах, сталевих і пластикових технічних трубах, пустотілих каналах, блоках і балках будівельних конструкцій, як в пучках, так і при одинарної прокладці. Кабель ВВГ 5 х 4 не підтримує горіння при одиночній прокладці. Боїться не тільки механічного впливу, а й сильних розтягувань.

Кабель ВВГ 5х4 може бути прокладений на відкритому повітрі, в широкому діапазоні температури навколишнього середовища, яка може досягати значень від - 40С до + 50С. Не рекомендується проводити монтаж і прокладку на відкритому повітрі, при температурах нижче - 18С, так як на морозі, пластичність ізоляції різко знижується, що призводить до тріщин в ній, при вигинах і навіть при змотуванні з барабанів, під час монтажу та укладання в траншеї.

Розшифровка маркування КВВГнг (А) 5 х 4

К - контрольний кабель.

В - ізоляція з ПВХ пластикату.

В - оболонка з ПВХ пластикату.

Г - не має броньованого покриву.

нг - знижена пожежна небезпека (не горючий)

(А) - індекс пожежної безпеки, означає сто кабель не поширює горіння при прокладці в пучках.

5 - кількість мідних жил.

4 - перетин жил в квадратних міліметрах.

Конструкція контрольного кабелю КВВГнг 5 х 4

1) Жила - мідна однодротяна першого класу по ГОСТ 22483-77.

2) Ізоляція - з негорючого ПВХ пластикату різного забарвлення, або прономеровани жили.

3) Заповнення - з ПВХ пластикату зниженої пожежної небезпеки.

4) Оболонка - з пожежобезпечного ПВХ пластикату.

Застосування кабелю КВВГнг 5 х 4

Кабель контрольний негорючий КВВГнг 5 х 4 призначений для нерухомого приєднання до електричних приладів напругою до 660 Вольт змінного струму частотою до 100 Герц.

КВВГнг 5 х 4 прокладають в каналах, тунелях, в умовах агресивного середовища, на відкритому повітрі, допускається прокладка в землі за умови захисту місць виходу кабелю на поверхню