• Вимикач картковий, механічний, антрацит Asfora EPH6200171

Купить карточный выключатель алюминий, сталь, антрацит Asfora EPH6200171, EPH6200162. Купить в Сумах, Сумы, Суми, Выключатель карточный

Вимикач картковий, механічний, антрацит Asfora EPH6200171

276.0 грн.
  • Виробник: Schneider Electric
  • Модель: Вимикач картковий, механічний, антрацит Asfora EPH6200171
  • Наявність: Є в наявності

Вимикач картковий, механічний, антрацит Asfora EPH6200171Картковий вимикач серії Asfora Schneider Electric дозволяє включати живлення при вс..

Вимикач картковий, механічний, антрацит Asfora EPH6200171

Картковий вимикач серії Asfora Schneider Electric дозволяє включати живлення при вставленій картці та вимикати, при висуванні її. Такий вимикач використовують в готельних номерах для контролю систем освітлення, побутових приладів і електронної апаратури.

Карткове гніздо в вертикальному положенні. Монтаж механізму в підрозетник здійснюється за допомогою супорта на шурупах або розпірних лапках. Конструкція механізму дозволяє гарне прилягання механізму, навіть при трохи нерівній стіні.

Кольорове маркування спрощує монтаж. Лапки і супорт йдуть в комплекті з механізмом. Потужні монтажні «лапки» добре фіксують механізм в коробці і захищає його від разбалтиванія в процесі використання. Вони за замовчуванням заховані і механізм легко входить в коробку. Супорт виконаний з нержавіючої сталі, стійкий до іржі і механічних навантажень. Зверху на механізм замикається декоративна рамка. Рамка йде в комплекті з вимикачем.

Довжина зачистки дроту 12 мм
матеріал АБС
поверхня Блискуча
Матеріал провідника Мідь
Спосіб монтажу Монтажні лапки 51 ... 80 мм
Висота 83 мм
Ширина 83 мм
Глибина 42 мм