Реле напруги

Реле напруги

Показано з 1 по 24 із 25 (2 сторінок)
rating

Обмежувач потужності DigiTOP ОМ-14Обмежувач потужності призначений для контролю споживаної потужності в однофазної електричної мережі. Прилад упр..

1090.2 грн.

rating

Технічні характеристики ZUBR MFКатегорія продукції: Багатофункціональне релеТок, А: 25Способ монтажу: На DIN-рейкуКолічество фаз: 1 ф. (230 Вольт) Тер..

768.6 грн.

rating

Реле багатофункціональне DigiTOP MP-63AІнноваційні розробки, унікальні інженерні рішення дозволили поєднати в одному корпусі і замінити 6 окремих прил..

1178.4 грн.

rating

Реле напруги DigiTOP VP-3F63AРеле напруги DigiTOP VP-3F63A призначене для захисту промислового та побутового однофазного і трифазного обладнання від п..

1997.7 грн.

rating

Трьохфазне реле напруженняПотрібно нанести навантаження ZUBR 3F для захищених виробів і виробничих виробів (в тому численні трехфазних електричних при..

881.0 грн.

Під замовлення

Реле напруги ZUBR D16

ZUBR

rating

Однофазне реле напругиОднофазное реле напруги ZUBR D16 допомагає захистити електрообладнання від надмірних коливань напруги в мережі. Пристрій відключ..

494.0 грн.

rating

Однофазне реле напруги  в компактному корпусі з термозахистомРеле напруги ZUBR D2 red призначені для захисту обладнання від надмірних колива..

845.0 грн.

Під замовлення

Реле напруги ZUBR D2-50

ZUBR

rating

Реле напруги ZUBR D2-50Однофазне реле напругиРеле напруги ZUBR D2-50 призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. При на..

1016.0 грн.

rating

Однофазное реле напруги в компактному корпусі з термозахистомРеле напруги ZUBR D2 red призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги..

953.0 грн.

rating

Однофазное реле напругиРеле напруги ZUBR D25 призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. При настанні аварійної ситуаці..

573.3 грн.

rating

Однофазне реле напругиРеле напруги ZUBR D25-63 призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. При настанні аварійної ситуа..

641.6 грн.

Під замовлення

Реле напруги ZUBR D32t

ZUBR

rating

Однофазное реле напруги з термозахистомРеле напруги ZUBR D25-63 (t) призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги. При настанні ава..

709.8 грн.

rating

Однофазне реле напругиРеле напруги ZUBR D40 призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. При настанні аварійної ситуації..

732.9 грн.

rating

Однофазне реле напругиРеле напруги ZUBR D50 призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. При настанні аварійної ситуації..

816.9 грн.

rating

Однофазне реле напругиРеле напруги ZUBR D25 призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. При настанні аварійної ситуації..

896.7 грн.

Під замовлення

Реле напруги ZUBR SR1

ZUBR

rating

Реле напруги з сенсорним управлінням для установки в розеткуРеле напруги ZUBR SR1 призначене для захисту електричного обладнання від надмірних стрибкі..

588.0 грн.

Під замовлення

Реле напруги ZUBR SR1 red

ZUBR

rating

Реле напруги  ZUBR SR1 red з сенсорним управлінням для установки в розеткуРеле напруги ZUBR SR1 red призначене для захисту електричного..

478.8 грн.

Під замовлення

Реле часу DigiTOP PB-1C

DigoTOP

rating

Реле часу DigiTOP PB-1CТоргова марка DigiTOP - це повний спектр низьковольтного електроустаткування для вашого будинку, підприємства або офісу. Купити..

612.1 грн.

rating

Терморегулятор terneo rtp unic, білийТерморегулятор terneo rtp - оптимальний вибір для простих рішеньМеханічний терморегулятор для систем «тепла підло..

706.9 грн.

rating

Терморегулятор terneo rtp - оптимальний вибір для простих рішеньМеханічний терморегулятор для систем «тепла підлога» на основі електричного нагрівальн..

662.8 грн.

rating

Терморегулятор terneo s - сенсорна елегантність контролюТерморегулятор призначений для керування обігрівом теплої підлоги в межах від 5 до 40 ° С. Дан..

931.1 грн.

rating

Комфорт в управлінні з terneo srz redТерморегулятор призначений для керування інфрачервоними панелями, конвекторами та іншими опалювальними приладами,..

728.3 грн.

rating

 Терморегулятор Terneo sx слонова кістка:  елегантне поєднання передових технологій для вашого комфортуТерморегулятор terneo sx призначений ..

1575.0 грн.

rating

Терморегулятор terneo mex - просте рішення для комфортних умовТерморегулятор призначений для роботи з системами «тепла підлога» на основі електричного..

769.9 грн.

Показано з 1 по 24 із 25 (2 сторінок)