• Стрічка світлодіодна #14-RGB 220V-8.8W/m IP65 10mm №1 smd5050

Купить в Сумах, Суми, Сумы, лента лед, Сумах Лента светодиодная #14-RGB 220V-8.8W/m IP65 10mm №1 smd5050

Стрічка світлодіодна #14-RGB 220V-8.8W/m IP65 10mm №1 smd5050

48.2 грн.
  • Модель: smd5050
  • Наявність: Є в наявності

У LED стрічці даного типу застосовані надяскравих, світлодіоди класу SMD 5050.LED стрічка проводиться з гнучкою друкованої платою (стрічкою), включаюч..

У LED стрічці даного типу застосовані надяскравих, світлодіоди класу SMD 5050.

LED стрічка проводиться з гнучкою друкованої платою (стрічкою), включаючи із зворотного боку нанесення клейкої основи виробництва "3М", що дозволяє пристрій стрічки в будь-якому місці і положенні. Стрічка має можливість бути розрізаної на окремі сегменти, лінія розрізу відзначена на світлодіодним стрічці, при цьому без втрати своїх властивостей.

Харчуються дані стрічки в безпечному напрузі 12В постійного струму, забезпечуючи пожежна безпека і дозволяючи використання в конструкціях з різних матеріалів. Також LED стрічки не виділяють ультрафіолетового випромінювання та інших шкідливих випромінювань. При цьому, термін служби світлодіодів рекордний для джерел світла, складаючи 50 000 годин і більше.

Завдяки своїй клейкій основі, світлодіодні стрічки широко застосовуються в приміщеннях, дизайнерське рішення яких передбачає згинаються поверхні: ексклюзивні інтер'єрні рішення, багаторівневі стелі, різноманітні ніші, барні стійки, обробка персональних предметів, вітрин, стайлінг автомобілів, мотоциклів і багато іншого. Особлива увага, потрібно відзначити, що застосування стрічки знайшло широке застосування в освітленні архітектурних і меблевих об'єктів, саме в тонкій обводке для виділення і акцентування контуру, а також в підсвічуванні рекламних і виставкових систем. Проте особливість цього типу стрічки допоможе підходити під різного виду обстановку, коли в вашому домі гості, ідеально підійде нейтральний білий світ, або ж коли з'являється необхідність поставити затишну, інтимну обстановку, подивитися телевізор, тут безпосередньо підійде приглушений тепле світло. В особливих випадках або просто для гарного настрою можна задати комбіноване освітлення змушуючи камені грати один на проти одного як діаманти.

Монтаж:
Для кращої естетичної візуалізації підсвічується смуги, для пристрою стрічки застосовуються алюмінієві профілі, створюючи рівномірний і м'яке світло. Підтримується регулювання яскравості світіння за допомогою димера. Монтаж стрічки, не займає особливих зусиль, який з легкістю можна виконати своїми руками, чекаючи вражаючого ефекту ваших гостей.